QA/Firefox 4/Test Plan: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 10: Line 10:
| class="header" | Status
| class="header" | Status
| class="header" | ETA
| class="header" | ETA
|-
| [https://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_4b2/Test_Plan 4.0 Beta 2]
| Not started.
| July 23
|-
|-
| [https://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_4b1/Test_Plan 4.0 Beta 1]
| [https://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_4b1/Test_Plan 4.0 Beta 1]
| Testing in progress
| Completed
| July 1
| July 1
|-
|-
canmove, Confirmed users
7,810

edits

Navigation menu