canmove, Confirmed users
7,810
edits
| Line 10: | Line 10: | ||
| class="header" | Status | | class="header" | Status | ||
| class="header" | ETA | | class="header" | ETA | ||
|- | |||
| [https://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_4b2/Test_Plan 4.0 Beta 2] | |||
| Not started. | |||
| July 23 | |||
|- | |- | ||
| [https://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_4b1/Test_Plan 4.0 Beta 1] | | [https://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_4b1/Test_Plan 4.0 Beta 1] | ||
| | | Completed | ||
| July 1 | | July 1 | ||
|- | |- | ||