canmove, Confirmed users
7,108
edits
| Line 174: | Line 174: | ||
| {{Bug|373864}} | | {{Bug|373864}} | ||
| QA: mevans <br> Dev: hsivonen, jst | | QA: mevans <br> Dev: hsivonen, jst | ||
| Done | |||
|- | |||
| Test Plan coming soon | |||
| WebGL | |||
| Not yet enabled by default | |||
| {{Bug|373864}} | |||
| QA: marcia <br> Dev: vlad | |||
| Done | | Done | ||
|} | |} | ||