Account confirmers, Anti-spam team, canmove, Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
4,083
edits
| Line 45: | Line 45: | ||
| Presentation | | Presentation | ||
| sgautherie | | sgautherie | ||
| 60 min | |||
|- | |||
| 16:00 | |||
| Reviews | |||
| Discussion | |||
| KaiRo | |||
| 60 min | |||
|- | |||
| 17:00 | |||
| Project Areas | |||
| Discussion | |||
| KaiRo | |||
| 60 min | | 60 min | ||
|} | |} | ||
edits