Confirmed users
1,025
edits
(→Sunday) |
(→Sunday) |
||
| Line 103: | Line 103: | ||
| BenB | | BenB | ||
| Presentation / Discussion | | Presentation / Discussion | ||
| | | 85 min | ||
|- | |- | ||
| 12: | | 12:45 | ||
| Lunch | | Lunch | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | 90 min | ||
|- | |- | ||
| | | 14:15 | ||
| SeaMonkey Council | |||
| KaiRo | |||
| Discussion | |||
| 30 min | |||
|- | |||
| 14:45 | |||
| Mercurial Queues | | Mercurial Queues | ||
| Aqualon | | Aqualon | ||
| Presentation | | Presentation | ||
| | | 30 min | ||
|- | |- | ||
| | | 15:15 | ||
| Infrastructure | |||
| Callek, KaiRo | |||
| Presentation | |||
| 30 min | |||
|- | |||
| 15:45 | |||
| Messaging Future | |||
| Mnyromyr | |||
| Presentation / Discussion | |||
| 60 min | |||
|- | |||
| TBA | |||
| Code Porting | |||
| Ratty | |||
| Discussion | |||
| 60 min | |||
|- | |||
| TBA | |||
| UX / UI design | | UX / UI design | ||
| KaiRo | | KaiRo | ||
| Discussion | | Discussion | ||
| | | 30 min | ||
|- | |- | ||
| | | TBA | ||
| Marketing | | Marketing | ||
| KaiRo | | KaiRo | ||
| Discussion | | Discussion | ||
| 30 min | | 30 min | ||
|- | |- | ||
| | | TBA | ||
| Preferences UI | | Preferences UI | ||
| IanN | | IanN | ||
| Discussion | | Discussion | ||
| | | 30 min | ||
|} | |} | ||