Confirmed users
1,025
edits
(→Sunday) |
(→Sunday) |
||
| Line 124: | Line 124: | ||
|- | |- | ||
| 15:10 | | 15:10 | ||
| | | Preferences UI | ||
| | | IanN | ||
| | | Discussion | ||
| | | 30 min | ||
|- | |- | ||
| 15:30 | | 15:30 | ||
| Line 139: | Line 139: | ||
| Mnyromyr | | Mnyromyr | ||
| Presentation / Discussion | | Presentation / Discussion | ||
| | | 45 min | ||
|- | |||
| 16:30 | |||
| Infrastructure | |||
| Callek, KaiRo | |||
| Presentation | |||
| 30 min | |||
|- | |- | ||
| TBA | | TBA | ||
| Line 156: | Line 162: | ||
| Marketing | | Marketing | ||
| KaiRo | | KaiRo | ||
| Discussion | | Discussion | ||
| 30 min | | 30 min | ||