canmove, Confirmed users
1,511
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 47: | Line 47: | ||
| SeaMonkey-gcc3.4 | | SeaMonkey-gcc3.4 | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" | beast | ||
| linux | | rowspan="2" | linux | ||
| n | |||
| Fx-Trunk | |||
|- | |||
| n | |||
| Fx-Trunk-FS | |||
|- | |||
| rowspan="2" | binus | |||
| rowspan="2" | macosx | |||
| n | | n | ||
| | | CaminoBranch | ||
|- | |- | ||
| n | | n | ||
| | | seamonkey | ||
|- | |||
| rowspan="5" | bm-xserve01 | |||
| rowspan="5" | macosx | |||
| y | |||
| Fx-Moz1.8.0-universal-l10n | |||
|- | |||
| y | |||
| Tb-Moz1.8.0-universal | |||
|- | |||
| y | |||
| Fx-Moz1.8.0-universal | |||
|- | |- | ||
| y | | y | ||
| Fx-Moz1.8 | | Fx-Moz1.8-universal | ||
|- | |- | ||
| y | | y | ||
| Tb-Mozilla1.8-l10n | | SeaMonkey-Trunk | ||
|- | |||
| rowspan="5" |boomer | |||
| rowspan="5" | macosx | |||
| y | |||
| Tb-Mozilla1.8-l10n | |||
|- | |||
| y | |||
| Fx-Aviary1.0.1-l10n | |||
|- | |||
| y | |||
| Fx-Mozilla1.8-l10n | |||
|- | |||
| y | |||
| Fx-Trunk-l10n | |||
|- | |||
| y | |||
| Tb-Trunk-l10n | |||
|- | |||
| rowspan="2" | boxset | |||
| rowspan="2" | macosx | |||
| n | |||
| Thunderbird | |||
|- | |- | ||
| n | | n | ||
| | | Camino | ||
|- | |- | ||
| btek|btek | | btek|btek | ||
| linux | | linux | ||
| n | | n | ||
| performance tests | | . (performance tests) | ||
|- | |||
| rowspan="6" |cerberus | |||
| rowspan="6" | win32 | |||
| y | |||
| Fx-Aviary1.0.1-l10n | |||
|- | |||
| y | |||
| Fx-Moz1.8.0-universal-l10n | |||
|- | |||
| y | |||
| Fx-Mozilla1.8-l10n | |||
|- | |- | ||
| y | | y | ||
| Fx- | | Fx-Trunk-l10n | ||
|- | |||
|y | |||
| Tb-Mozilla1.8-l10n | |||
|- | |||
|y | |||
| Tb-Trunk-l10n | |||
|- | |||
| rowspan="4" | columbia | |||
| rowspan="4" | macosx | |||
| n | |||
| XR-Trunk | |||
|- | |||
| n | |||
| XR-Mozilla1.8.0 | |||
|- | |- | ||
| n | | n | ||
| | | Fx-Trunk-Reference | ||
|- | |||
| n | |||
| Fx-Trunk-FS | |||
|- | |- | ||
| comet|comet | | comet|comet | ||
| Line 92: | Line 149: | ||
| SeaMonkey-Release | | SeaMonkey-Release | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="6" | crazyhorse | ||
| linux | | rowspan="6" | linux | ||
| y | |||
| Tb-Mozilla1.8.0-l10n | |||
|- | |||
| y | |||
| Tb-Mozilla1.8.0 | |||
|- | |||
| y | |||
| Tb-Aviary1.0.1 | |||
|- | |||
| y | |||
| Tb-Mozilla1.8 | |||
|- | |||
|y | |||
| thunderbird-trunk | |||
|- | |||
| y | | y | ||
| | | Fx-Trunk-FS | ||
|- | |- | ||
| creature|creature | | creature|creature | ||