Confirmed users
4,293
edits
(rowspan conversion) |
(rowspan conversion done) |
||
| Line 304: | Line 304: | ||
| SeaMonkey-Branch | | SeaMonkey-Branch | ||
|- | |- | ||
| moz180-linux-tbox|moz180- | | rowspan="2" | moz180-linux-tbox on Turkey | ||
| | | rowspan="2" | linux | ||
| y | |||
| Fx-Mozilla1.8.0-l10n | |||
|- | |||
| y | |||
| Fx-Mozilla1.8.0 | |||
|- | |||
| rowspan="2" | moz180-win32-tbox on Turkey | |||
| rowspan="2" | win32 | |||
| y | |||
| Fx-Mozilla1.8.0 | |||
|- | |||
| y | |||
| Fx-Mozilla1.8.0-l10n | |||
|- | |||
| rowspan="3" | pacifica | |||
| rowspan="3" | win32 | |||
| y | | y | ||
| Fx- | | Fx-Aviary1.0.1 | ||
|- | |- | ||
| y | | y | ||
| Fx-Mozilla1.8 | | Fx-Mozilla1.8 | ||
|- | |- | ||
| y | | y | ||
| Fx-Aviary1.0.1 | | Fx-Trunk | ||
|- | |||
| rowspan="4" | patrocles | |||
| rowspan="4" | win32 | |||
| n | |||
| Tb-Aviary1.0.1 | |||
|- | |||
| n | |||
| Tb-Mozilla1.8 | |||
|- | |||
| n | |||
| thunderbird-branch | |||
|- | |- | ||
| n | | n | ||
| | | thunderbird-trunk | ||
|- | |- | ||
| pawn | |||
| macosx | | macosx | ||
| n | | n | ||
| camino | | camino | ||
|- | |- | ||
| polarbear on Turkey | |||
| win32 | | win32 | ||
| y | | y | ||
| Mozilla1.7 | | Mozilla1.7 | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" | prometheus | ||
| linux | | rowspan="2" | linux | ||
| y | |||
| Fx-Trunk | |||
|- | |||
| y | | y | ||
| Fx-Trunk | | Fx-Mozilla1.8 | ||
|- | |||
| rowspan="5" | solaria | |||
| rowspan="5" | win32 | |||
| n | |||
| XR-Mozilla1.8.0 | |||
|- | |||
| n | |||
| XR-Trunk | |||
|- | |||
| n | |||
| Sb-Trunk | |||
|- | |||
| n | |||
| Lt-Mozilla1.8 | |||
|- | |- | ||
| n | | n | ||
| | | Lt-Trunk | ||
|- | |- | ||
| sparky | |||
| linux | | linux | ||
| y | | y | ||
| Fx-Mozilla1.8 | | Fx-Mozilla1.8 | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="3" |triton | ||
| macosx | | rowspan="3" | macosx | ||
| y | |||
| Tb-Aviary1.0.1 | |||
|- | |||
| y | |||
| Tb-Mozilla1.8 | |||
|- | |||
| y | | y | ||
| | | Tb-Trunk | ||
|} | |} | ||
[http://meta.wikimedia.org/wiki/MediaWiki_User's_Guide:_Using_tables Help:Table] | [http://meta.wikimedia.org/wiki/MediaWiki_User's_Guide:_Using_tables Help:Table] | ||