QA/Firefox 4/Test Plan: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 10: Line 10:
| class="header" | Status
| class="header" | Status
| class="header" | ETA
| class="header" | ETA
|-
| [https://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_4b8/Test_Plan 4.0 Beta ]
|
|
|-
|-
| [https://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_4b7/Test_Plan 4.0 Beta 7]
| [https://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_4b7/Test_Plan 4.0 Beta 7]
| in progress
| done
|  
| November 11
|-
|-
| [https://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_4b6/Test_Plan 4.0 Beta 6]
| [https://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_4b6/Test_Plan 4.0 Beta 6]
canmove, Confirmed users
7,108

edits

Navigation menu