Jetpack/Release Process: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 232: Line 232:
|-
|-
| Freeze Development
| Freeze Development
|
|
|-
| Update Credits
|  
|  
|  
|  
Line 266: Line 270:
|  
|  
|
|
|-
|      Documentation Review     
|
|
|-
|-
|    Create Marketing/PR/Evangelism Materials     
|    Create Marketing/PR/Evangelism Materials     
Line 300: Line 300:
|-
|-
|    Update Website     
|    Update Website     
|
|
|-
|    Update Blog   
|  
|  
|  
|  
canmove, Confirmed users
2,056

edits

Navigation menu