QA/Firefox 4/Test Plan: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 10: Line 10:
| class="header" | Status
| class="header" | Status
| class="header" | ETA
| class="header" | ETA
|-
| [https://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_4b9/Test_Plan 4.0 Beta 9]
| in progress
| Jan 13-14
|-
|-
| [https://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_4b8/Test_Plan 4.0 Beta 8]
| [https://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_4b8/Test_Plan 4.0 Beta 8]
canmove, Confirmed users
7,810

edits

Navigation menu