QA/Firefox 4/Test Plan: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 10: Line 10:
| class="header" | Status
| class="header" | Status
| class="header" | ETA
| class="header" | ETA
|-
|[https://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_4b12/Test_Plan 4.0 Beta 12]
| in progress
|-
|-
| [https://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_4b11/Test_Plan 4.0 Beta 11]
| [https://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_4b11/Test_Plan 4.0 Beta 11]
canmove, Confirmed users
7,108

edits

Navigation menu