1,035
edits
| Line 27: | Line 27: | ||
| | | | ||
| BBC | | BBC | ||
| | | Abdulkadir Topal <a.topal@uni-duisburg.de> | ||
| | | | ||
|-|- | |-|- | ||
| Line 35: | Line 35: | ||
| | | | ||
| BBC | | BBC | ||
| | | Marek St�pień <marcoos@aviary.pl>; BugzillaID (marek.stepien@gmail.com) | ||
| | | | ||
|-|- | |-|- | ||
| Line 43: | Line 43: | ||
| | | | ||
| BBC | | BBC | ||
| | | Mark Tyndall <moz_en-gb@tyndall.org.uk> | ||
| | | | ||
|-|- | |-|- | ||
| Line 51: | Line 51: | ||
| | | | ||
| BBC | | BBC | ||
| | | Andr�s G. Aragoneses <knocte at gmail dot com> | ||
| | | | ||
|-|- | |-|- | ||
| Line 59: | Line 59: | ||
| | | | ||
| BBC | | BBC | ||
| | | Asai Tomoya (aka dynamis) <dynamis@mozilla-japan.org> | ||
| | | | ||
|-|- | |-|- | ||
| Line 67: | Line 67: | ||
| | | | ||
| BBC | | BBC | ||
| | | Ville Pohjanheimo <villepohjanheimo@fastmail.fm> | ||
| | | | ||
|-|- | |-|- | ||
| Line 75: | Line 75: | ||
| | | | ||
| BBC | | BBC | ||
| | | Jeferson Hultmann <hultmann@gmail.com> | ||
| | | | ||
|-|- | |-|- | ||
| Line 83: | Line 83: | ||
| | | | ||
| BBC | | BBC | ||
| | | Marcelo Poli <mpoli@lt24.zzn.com> | ||
| | | | ||
|-|- | |-|- | ||
| Line 91: | Line 91: | ||
| | | | ||
| BBC | | BBC | ||
| | | Mikael Hedberg <hedberg@novasphere.net> | ||
| | | | ||
|-|- | |-|- | ||
| Line 99: | Line 99: | ||
| | | | ||
| BBC | | BBC | ||
| | | Andras Timar <timar@fsf.hu> | ||
| | | | ||
|-|- | |-|- | ||
| Line 107: | Line 107: | ||
| | | | ||
| BBC | | BBC | ||
| | | Michele Dal Corso <mdalco@gmail.com> | ||
| | | | ||
|-|- | |-|- | ||
| Line 115: | Line 115: | ||
| | | | ||
| BBC | | BBC | ||
| | | Pavel Franc <p.franc@gmail.com> (<franc@czilla.cz>) | ||
| | | | ||
|-|- | |-|- | ||
| Line 131: | Line 123: | ||
| | | | ||
| BBC | | BBC | ||
| | | Tim Maks van den Broek <thunderbird-nl@planet.nl> | ||
| | | | ||
|-|- | |-|- | ||
| Line 139: | Line 131: | ||
| | | | ||
| BBC | | BBC | ||
| | | Alexander L. Slovesnik <unghost@mozilla-russia.org> | ||
| | | | ||
|-|- | |-|- | ||
| Line 147: | Line 139: | ||
| | | | ||
| BBC | | BBC | ||
| | | Erkan Kaplan <erkaN@linux-sevenler.org> | ||
| | | | ||
|-|- | |-|- | ||
| Line 155: | Line 147: | ||
| | | | ||
| BBC | | BBC | ||
| | | S�ren Christensen <catch22@tuknet.dk> | ||
| | | | ||
|-|- | |-|- | ||
| Line 163: | Line 155: | ||
| | | | ||
| BBC | | BBC | ||
| | | Temporary, Jose Sun <josesun@gmail.com> | ||
| | | | ||
|-|- | |-|- | ||
| Line 171: | Line 163: | ||
| | | | ||
| BBC | | BBC | ||
| | | Wen Shaohua <shaohua.wen@gmail.com> | ||
| | | | ||
|-|- | |-|- | ||
| Line 316: | Line 308: | ||
|-|- | |-|- | ||
| Armenian | | Armenian | ||
| 3 | |||
| 1. Bloglines 2. iGoogle 3. My Yahoo | |||
| | |||
| BBC | |||
| Philippe Dessante <filip_AD_disque-monde.org> | |||
| | |||
|- | |||
|-|- | |||
| Mongolian | |||
| 3 | |||
| 1. Bloglines 2. iGoogle 3. My Yahoo | |||
| | |||
| BBC | |||
| Philippe Dessante <filip_AD_disque-monde.org> | |||
| | |||
|-|-|- | |||
| Punjabi | |||
| 3 | |||
| 1. Bloglines 2. iGoogle 3. My Yahoo | |||
| | |||
| BBC | |||
| Philippe Dessante <filip_AD_disque-monde.org> | |||
| | |||
|-|-|- | |||
| Afrikaans | |||
| 3 | | 3 | ||
| 1. Bloglines 2. iGoogle 3. My Yahoo | | 1. Bloglines 2. iGoogle 3. My Yahoo | ||
edits