464
edits
| Line 67: | Line 67: | ||
| [http://mozmill-release.brasstacks.mozilla.com/#/general/report/d5e6504a1bcd108073bcb3e1df2ce998 REPORT] (i686)<br>[http://mozmill-release.brasstacks.mozilla.com/#/general/report/d5e6504a1bcd108073bcb3e1df2d2ced REPORT] (x86_64) | | [http://mozmill-release.brasstacks.mozilla.com/#/general/report/d5e6504a1bcd108073bcb3e1df2ce998 REPORT] (i686)<br>[http://mozmill-release.brasstacks.mozilla.com/#/general/report/d5e6504a1bcd108073bcb3e1df2d2ced REPORT] (x86_64) | ||
| [http://mozmill-release.brasstacks.mozilla.com/#/general/report/d5e6504a1bcd108073bcb3e1df2ced07 REPORT] (i686)<br>[http://mozmill-release.brasstacks.mozilla.com/#/general/report/d5e6504a1bcd108073bcb3e1df2d399e REPORT] (x86_64) | | [http://mozmill-release.brasstacks.mozilla.com/#/general/report/d5e6504a1bcd108073bcb3e1df2ced07 REPORT] (i686)<br>[http://mozmill-release.brasstacks.mozilla.com/#/general/report/d5e6504a1bcd108073bcb3e1df2d399e REPORT] (x86_64) | ||
|} | |||
; Issues Found: | |||
* n/a | |||
=== Manual === | |||
{| class="fullwidth-table" | |||
| style="background:#EFEFEF; width:20%" | '''Platform''' | |||
| style="background:#EFEFEF; width:25%" | '''Name of tester''' | |||
| style="background:#EFEFEF; width:25%" | '''Results''' | |||
|- | |||
| Windows 2000 | |||
| Tester | |||
| ''Results'' | |||
|- | |||
| Windows XP | |||
| Tester | |||
| ''Results'' | |||
|- | |||
| Windows Vista | |||
| Tester | |||
| ''Results'' | |||
|- | |||
| Windows 7 | |||
| Tester | |||
| ''Results'' | |||
|- | |||
| Windows 7 64-bit | |||
| | |||
| ''Results'' | |||
|- | |||
| Mac OS X 10.6 | |||
| Tester | |||
| ''Results'' | |||
|- | |||
| Ubuntu 10.10 | |||
| Tester | |||
| ''Results'' | |||
|- | |||
| Ubuntu 10.10 64-bit | |||
| Tester | |||
| ''Results'' | |||
|} | |} | ||
edits