Confirmed users
14,525
edits
| Line 200: | Line 200: | ||
|- | |- | ||
| colspan="4" | '''betatest''' | | colspan="4" | '''betatest''' | ||
|- | |||
| Windows 2000 | |||
| ''Firefox 5.0b6 en-US -> Firefox 6.0b1 en-US''<br>''Firefox 5.0b7 en-US -> Firefox 6.0b1 en-US'' | |||
| '''result''' | |||
|- | |- | ||
| Windows XP | | Windows XP | ||
| Line 213: | Line 217: | ||
| '''result''' | | '''result''' | ||
|- | |- | ||
| Mac | | Mac OS X 10.6 | ||
| ''Firefox 5.0b6 en-US -> Firefox 6.0b1 en-US''<br>''Firefox 5.0b7 en-US -> Firefox 6.0b1 en-US'' | |||
| '''result''' | |||
|- | |||
| Mac OS X 10.7 | |||
| ''Firefox 5.0b6 en-US -> Firefox 6.0b1 en-US''<br>''Firefox 5.0b7 en-US -> Firefox 6.0b1 en-US'' | | ''Firefox 5.0b6 en-US -> Firefox 6.0b1 en-US''<br>''Firefox 5.0b7 en-US -> Firefox 6.0b1 en-US'' | ||
| '''result''' | | '''result''' | ||