Confirmed users
14,525
edits
| Line 233: | Line 233: | ||
| '''PASS'''<br>'''PASS''' | | '''PASS'''<br>'''PASS''' | ||
|- | |- | ||
| colspan="4" | '''Beta''' | | colspan="4" | '''Beta''': [http://mozmill-release.brasstacks.mozilla.com/#/update/detail?branch=6.0&channel=beta&from=2011-07-01&to=2011-07-08&target=6.0 report] | ||
|- | |||
| Windows 2000 | |||
| ''Firefox 5.0b6 en-US -> Firefox 6.0b1 en-US''<br>''Firefox 5.0b7 en-US -> Firefox 6.0b1 en-US'' | |||
| '''PASS'''<br>'''PASS''' | |||
|- | |- | ||
| Windows XP | | Windows XP | ||
| '' | | ''Firefox 5.0b6 en-US -> Firefox 6.0b1 en-US''<br>''Firefox 5.0b7 en-US -> Firefox 6.0b1 en-US'' | ||
| ''' | | '''PASS'''<br>'''PASS''' | ||
|- | |- | ||
| Windows Vista | | Windows Vista | ||
| '' | | ''Firefox 5.0b6 en-US -> Firefox 6.0b1 en-US''<br>''Firefox 5.0b7 en-US -> Firefox 6.0b1 en-US'' | ||
| ''' | | '''PASS'''<br>'''PASS''' | ||
|- | |- | ||
| Windows 7 | | Windows 7 | ||
| '' | | ''Firefox 5.0b6 en-US -> Firefox 6.0b1 en-US''<br>''Firefox 5.0b7 en-US -> Firefox 6.0b1 en-US'' | ||
| ''' | | '''PASS'''<br>'''PASS''' | ||
|- | |||
| Mac OS X 10.6 | |||
| ''Firefox 5.0b6 en-US -> Firefox 6.0b1 en-US''<br>''Firefox 5.0b7 en-US -> Firefox 6.0b1 en-US'' | |||
| '''PASS'''<br>'''PASS''' | |||
|- | |- | ||
| Mac | | Mac OS X 10.7 | ||
| '' | | ''Firefox 5.0b6 en-US -> Firefox 6.0b1 en-US''<br>''Firefox 5.0b7 en-US -> Firefox 6.0b1 en-US'' | ||
| ''' | | '''PASS'''<br>'''PASS''' | ||
|- | |- | ||
| Ubuntu | | Ubuntu 11.04 | ||
| '' | | ''Firefox 5.0b6 en-US -> Firefox 6.0b1 en-US''<br>''Firefox 5.0b7 en-US -> Firefox 6.0b1 en-US'' | ||
| ''' | | '''PASS'''<br>'''PASS''' | ||
|- | |- | ||
| Ubuntu | | Ubuntu 11.04 64-bit | ||
| '' | | ''Firefox 5.0b6 en-US -> Firefox 6.0b1 en-US''<br>''Firefox 5.0b7 en-US -> Firefox 6.0b1 en-US'' | ||
| ''' | | '''PASS'''<br>'''PASS''' | ||
|} | |} | ||