canmove, Confirmed users
2,398
edits
m (→Team) |
|||
| Line 57: | Line 57: | ||
| United States | | United States | ||
| tracy <br /> [irc://irc.mozilla.org/#qa #qa], [irc://irc.mozilla.org/#sync #sync], [irc://irc.mozilla.org/#labs #labs] | | tracy <br /> [irc://irc.mozilla.org/#qa #qa], [irc://irc.mozilla.org/#sync #sync], [irc://irc.mozilla.org/#labs #labs] | ||
|- | |||
| http://en.gravatar.com/userimage/20771562/2924835ab92aa8c8a5ed8a99f3042284.jpg | |||
| [mailto:ocoutts@mozilla.com Owen Coutts] | |||
| United States | |||
| ocoutts <br /> [irc://irc.mozilla.org/#qa #qa], [irc://irc.mozilla.org/#sync #sync], [irc://irc.mozilla.org/#mozmill #mozmill], [irc://irc.mozilla.org/#interns #interns] | |||
|- | |- | ||
| | | | ||