QA/Browser Technologies: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
m
Line 57: Line 57:
| United States
| United States
| tracy <br /> [irc://irc.mozilla.org/#qa #qa], [irc://irc.mozilla.org/#sync #sync], [irc://irc.mozilla.org/#labs #labs]
| tracy <br /> [irc://irc.mozilla.org/#qa #qa], [irc://irc.mozilla.org/#sync #sync], [irc://irc.mozilla.org/#labs #labs]
|-
| http://en.gravatar.com/userimage/20771562/2924835ab92aa8c8a5ed8a99f3042284.jpg
| [mailto:ocoutts@mozilla.com Owen Coutts]
| United States
| ocoutts <br /> [irc://irc.mozilla.org/#qa #qa], [irc://irc.mozilla.org/#sync #sync], [irc://irc.mozilla.org/#mozmill #mozmill], [irc://irc.mozilla.org/#interns #interns]
|-
|-
|  
|  
canmove, Confirmed users
2,398

edits

Navigation menu