Confirmed users
1,424
edits
(Created page with "{| border="1" |2011 | | | | | |- | August | Bugs and Papercuts | Karma | | [[Support/Kitsune/KB Metrics Road...") |
No edit summary |
||
| Line 30: | Line 30: | ||
| November | | November | ||
| [[Support/Kitsune/current prios|Bugs and Papercuts]] | | [[Support/Kitsune/current prios|Bugs and Papercuts]] | ||
| | | | ||
| Search preliminary work | | Search preliminary work | ||
| [[ | | [[New UX design implementation]] | ||
| [[Support:Sumodev/Continuous Deployment#Q3_2011|CD]] | | [[Support:Sumodev/Continuous Deployment#Q3_2011|CD]] | ||
|- | |- | ||
| December | | December | ||
| [[Support/Kitsune/current prios|Bugs and Papercuts]] | | [[Support/Kitsune/current prios|Bugs and Papercuts]] | ||
| [[Support/Kitsune/ | | | ||
| Search preliminary work | |||
| [[New UX design implementation]] | |||
| [[Support:Sumodev/Continuous Deployment#Q3_2011|CD]] | |||
|- | |||
| 2012 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| January | |||
| [[Support/Kitsune/current prios|Bugs and Papercuts]] | |||
| Live Chat | |||
| Search preliminary work | | Search preliminary work | ||
| [[Low hanging UX fruits]] | | [[Low hanging UX fruits]] | ||
| [[Support:Sumodev/Continuous Deployment#Q3_2011|CD]] | | [[Support:Sumodev/Continuous Deployment#Q3_2011|CD]] | ||
|} | |} | ||