Confirmed users
4,378
edits
| Line 54: | Line 54: | ||
|{{Bug|687554}} - crash [@ TOutputGLSLBase::visitConstantUnion] | |{{Bug|687554}} - crash [@ TOutputGLSLBase::visitConstantUnion] | ||
|GLSL | |GLSL | ||
|- | |||
| | |||
|{{Bug|689302}} - crash [@ nsINode::IsEqualTo] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||