96
edits
| Line 89: | Line 89: | ||
| '''Label 4 DE-Ger:''' | | '''Label 4 DE-Ger:''' | ||
| Termindetails... | | Termindetails... | ||
|- | |||
| '''Note 1 EN-US:''' | |||
| No unconfirmed event invitations found. | |||
|- | |||
| '''Note 1 DE-Ger:''' | |||
| Keine unbest�tigten Einladungen gefunden. | |||
|- | |- | ||
| '''Button 1 EN-US:''' | | '''Button 1 EN-US:''' | ||
edits