ReferencePlatforms: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 32: Line 32:
| [[ReferencePlatforms/Test/SnowLeopard|Snow Leopard]], [[ReferencePlatforms/Test/SnowLeopardRev4|Snow Leopard Rev4]]  
| [[ReferencePlatforms/Test/SnowLeopard|Snow Leopard]], [[ReferencePlatforms/Test/SnowLeopardRev4|Snow Leopard Rev4]]  
| talos-r3-snow-ref, no talos-r4-snow-ref
| talos-r3-snow-ref, no talos-r4-snow-ref
|-
| OS X 10.7
| -
| -
| [[ReferencePlatforms/Test/Lion|Lion]]
| talos-r4-lion-ref
|-
|-
| Linux 32  
| Linux 32  
Confirmed users
1,377

edits

Navigation menu