Confirmed users
151
edits
| Line 80: | Line 80: | ||
| MoCo Employee (full time) | | MoCo Employee (full time) | ||
| Project Lead, Automation | | Project Lead, Automation | ||
|- | |||
| Malini Das | |||
| [mailto:mdas@mozilla.com tchung@mozilla.com] | |||
| MoCo Employee (full time) | |||
| Lead Developer, Marionette Framework | |||
|- | |- | ||
| Tony Chung | | Tony Chung | ||