Confirmed users
4,378
edits
| Line 74: | Line 74: | ||
| Notes | | Notes | ||
|- | |- | ||
|18 (1.8%) | |||
|JNI_CreateJavaVM _JNIEnv::CallObjectMethod | |||
| | | | ||
| | |- | ||
|10 (1.0%) | |||
| __futex_syscall3 | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|6 (0.6%) | |||
| JNI_CreateJavaVM nsPluginInstanceOwner::AddPluginView | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| 4 (0.4%) | |||
| epoll_wait | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|4 (0.4%) | |||
| libpvrANDROID_WSEGL.so@0x73c | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |3 (0.3%) | ||
|[https://crash-stats.mozilla.com/report/list?signature=libGLESv1_CM_mali.so%400x2a8c4 libGLESv1_CM_mali.so@0x2a8c4] | |[https://crash-stats.mozilla.com/report/list?signature=libGLESv1_CM_mali.so%400x2a8c4 libGLESv1_CM_mali.so@0x2a8c4] | ||
|incomplete signature | |incomplete signature | ||
|- | |- | ||
| 3 (0.3%) | |||
| libGLESv2_tegra.so@0x4120 | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2 (0.2%) | |||
| libGLESv2_tegra.so@0x1ad04 | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |2 (0.2%) | ||
|[https://crash-stats.mozilla.com/report/list? | |[https://crash-stats.mozilla.com/report/list?signature=libpvrANDROID_WSEGL.so%400x7b4 libpvrANDROID_WSEGL.so@0x7b4] | ||
|[Incomplete signature] | |||
|- | |||
|2 (0.2%) | |||
|JNI_GetCreatedJavaVMs | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||