Confirmed users
4,378
edits
(→Layout) |
(→dist) |
||
| Line 225: | Line 225: | ||
| Notes | | Notes | ||
|- | |- | ||
| | |7 (0.7%) | ||
| | | XPCJSContextStack::Push | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|1 (0. | |1 (0.1%) | ||
| | | nsTArray<nsHttpHeaderArray::nsEntry, nsTArrayDefaultAllocator>::IndexOf<nsHttpAtom, nsHttpHeaderArray::nsEntry::MatchHeader> nsHttpHeaderArray::LookupEntry | ||
| | |||
|- | |||
|1 (0.1%) | |||
| nsTArray<nsCOMPtr<nsIRunnable>, nsTArrayDefaultAllocator>::RemoveElementsAt nsContentUtils::RemoveScriptBlocker | |||
| | |||
|- | |||
|1 (0.1%) | |||
|kill | |||
| | | | ||
|} | |} | ||