827
edits
| Line 90: | Line 90: | ||
| Motorola Droid Bionic | | Motorola Droid Bionic | ||
| targa | | targa | ||
| Pass | |||
| Pass | |||
| Pass | |||
| | |||
|- | |||
| Motorola Photon | |||
| sunfire | |||
| Pass | | Pass | ||
| Pass | | Pass | ||
| Line 111: | Line 118: | ||
| Motorola Droid X | | Motorola Droid X | ||
| shadow | | shadow | ||
| Pass | | Pass | ||
| Pass | | Pass | ||
edits