canmove, Confirmed users
841
edits
| Line 68: | Line 68: | ||
| | | | ||
| <span class="role">speaker</span> on [http://schedule.sxsw.com/2012/events/event_IAP10893 CSS.next: Current Experiments, CSS4 and the Future] (Sunday 12:30pm-1:30pm '''daylight savings time''') | | <span class="role">speaker</span> on [http://schedule.sxsw.com/2012/events/event_IAP10893 CSS.next: Current Experiments, CSS4 and the Future] (Sunday 12:30pm-1:30pm '''daylight savings time''') | ||
|-class="attendee vcard" | |||
| <span class="fn p-attendee h-card">[[User:Williamr|William Reynolds]]</span> | |||
| Fri 9 | |||
| Sun 11 | |||
| <span class="role">attendee</span> | |||
|} | |} | ||