canmove, Confirmed users
1,953
edits
| Line 148: | Line 148: | ||
| 10a - 6p // 9p - 2a | | 10a - 6p // 9p - 2a | ||
| [http://feed.learnedevolution.com/ '''FEED at the AMOA Arthouse Gallery (Mozilla Sponsored)'''] | | [http://feed.learnedevolution.com/ '''FEED at the AMOA Arthouse Gallery (Mozilla Sponsored)'''] | ||
| | |||
|- | |||
| Sunday | |||
| 5-8 p (boarding starts @ 4:30p) | |||
| [http://austinjavascript.com/2012-austinjs-sxsw-3-year-anniversary-party/ Austin JavaScript party/riverboat cruise] (Mozilla Sponsored) | |||
| Joe Stagner, Tantek Çelik | |||
|} | |} | ||