Confirmed users
1,085
edits
DavidBolter (talk | contribs) |
|||
| Line 90: | Line 90: | ||
| | | | ||
| <span class="role">speaker</span> on [http://schedule.sxsw.com/2012/events/event_IAP10893 CSS.next: Current Experiments, CSS4 and the Future] (Sunday 12:30pm-1:30pm '''daylight savings time''') | | <span class="role">speaker</span> on [http://schedule.sxsw.com/2012/events/event_IAP10893 CSS.next: Current Experiments, CSS4 and the Future] (Sunday 12:30pm-1:30pm '''daylight savings time''') | ||
| | |||
|-class="attendee vcard" | |||
| <span class="fn p-attendee h-card">David Bolter</span> | |||
| | |||
| | |||
| <span class="role">speaker</span> on [http://schedule.sxsw.com/2012/events/event_IAP13002 Accessible HTML 5 Canvas? Really? How?] (Saturday 11:00AM -12:00PM) | |||
|} | |} | ||