L10n:Teams:ca: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
(General update)
Line 11: Line 11:
! Role
! Role
! Hg/SVN Access?
! Hg/SVN Access?
|-
| Quim Perez Noguer
| noguer AT gmail DOT com
| Team Lead/Mail/Calendar/Browser/Mobile/toolkit owner
| YES
|-
|-
| Eduard Gamonal Capdevila  
| Eduard Gamonal Capdevila  
354

edits

Navigation menu