Confirmed users
1,927
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 38: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#E7E7E7" | Contact: bmoss (IRC) || bgcolor="#E7E7E7"| || bgcolor="#E7E7E7" | Email: bmoss at mozilla dot com || bgcolor="#E7E7E7" |[https://ldap.mozilla.org/phonebook/#search/moss Mozilla Phone Book Entry] | | bgcolor="#E7E7E7" | Contact: bmoss (IRC) || bgcolor="#E7E7E7"| || bgcolor="#E7E7E7" | Email: bmoss at mozilla dot com || bgcolor="#E7E7E7" |[https://ldap.mozilla.org/phonebook/#search/moss Mozilla Phone Book Entry] | ||
|} | |} | ||
| Line 220: | Line 210: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#E7E7E7" | Contact: carljm (IRC) || bgcolor="#E7E7E7"| [http://twitter.com/carljm Twitter] [http://github.com/carljm Github] || bgcolor="#E7E7E7" | Email: cmeyer at mozilla dot com || bgcolor="#E7E7E7" |[https://mozillians.org/en-US/carljm Mozillians Entry] | | bgcolor="#E7E7E7" | Contact: carljm (IRC) || bgcolor="#E7E7E7"| [http://twitter.com/carljm Twitter] [http://github.com/carljm Github] || bgcolor="#E7E7E7" | Email: cmeyer at mozilla dot com || bgcolor="#E7E7E7" |[https://mozillians.org/en-US/carljm Mozillians Entry] | ||
|} | |||
{| class="standard-table" | |||
|- | |||
| class="header" colspan="4" | Alice "Nickname To Be Determined" Nodelman | |||
|- | |||
| colspan="4" | Automaton feeding and care. | |||
|- | |||
| bgcolor="#E7E7E7" | Contact: anode (IRC) || bgcolor="#E7E7E7"| || bgcolor="#E7E7E7" | Email: anodelman at mozilla dot com || bgcolor="#E7E7E7" |[https://ldap.mozilla.org/phonebook/#search/nodelman Mozilla Phone Book Entry] | |||
|} | |} | ||