Confirmed users
14,525
edits
| Line 395: | Line 395: | ||
|- | |- | ||
| Adobe Flash 10.3.183.18 | | Adobe Flash 10.3.183.18 | ||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | |||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | |||
|- | |||
| Adobe Flash 10.2.152.26 | |||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | | '''result''' - YYYY-MM-DD | ||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | | '''result''' - YYYY-MM-DD | ||