Confirmed users
14,525
edits
| Line 302: | Line 302: | ||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | | '''result''' - YYYY-MM-DD | ||
|- | |- | ||
| Adobe Flash 10.2. | | Adobe Flash 10.2.159.1 | ||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | | '''result''' - YYYY-MM-DD | ||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | | '''result''' - YYYY-MM-DD | ||
|- | |||
| Adobe Flash 10.1.85.3 | |||
| '''PASS''' - 2012-10-05 | |||
| '''FAIL''' - 2012-10-05 | |||
|} | |} | ||