Confirmed users
14,525
edits
(→Flash) |
|||
| Line 401: | Line 401: | ||
| class="header" style="width:20%" | Ubuntu 12.04 | | class="header" style="width:20%" | Ubuntu 12.04 | ||
|- | |- | ||
| Adobe Flash Player <version> | | Adobe Flash Player 11.3.<version> | ||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | | '''result''' - YYYY-MM-DD | ||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | | '''result''' - YYYY-MM-DD | ||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | | '''result''' - YYYY-MM-DD | ||
|- | |||
| Adobe Flash Player 11.2.<version> | |||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | |||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | |||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | |||
|- | |||
| Adobe Flash Player 11.1.<version> | |||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | |||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | |||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | |||
|- | |||
| Adobe Flash Player 10.3.183.<version> | |||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | |||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | |||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | |||
|- | |||
| Adobe Flash Player 10.3.181.<version> | |||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | |||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | |||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | |||
|- | |||
| class="header" colspan="4" | Not Blocked - The following plugins should not be blocked | |||
|- | |||
| Adobe Flash Player 11.4.402.287 | |||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | |||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | |||
| n/a | |||
|- | |||
| Adobe Flash Player 11.2.202.243 | |||
| n/a | |||
| n/a | |||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | |||
|- | |||
| Adobe Flash Player 10.3.183.19 | |||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | |||
| '''result''' - YYYY-MM-DD | |||
| n/a | |||
|} | |} | ||
==== Java ==== | ==== Java ==== | ||
=== Live === | === Live === | ||