Confirmed users
891
edits
Paul.silaghi (talk | contribs) (→Flash) |
|||
| Line 401: | Line 401: | ||
| class="header" style="width:20%" | Ubuntu 12.04 | | class="header" style="width:20%" | Ubuntu 12.04 | ||
|- | |- | ||
| Adobe Flash Player 11.3. | | Adobe Flash Player 11.3.300.271 | ||
| ''' | | '''PASS''' - 2012-10-24 | ||
| ''' | | '''FAIL''' - 2012-10-24 | ||
| ''' | | '''N/A''' - 2012-10-24 | ||
|- | |- | ||
| Adobe Flash Player 11.2. | | Adobe Flash Player 11.2.202.235 | ||
| ''' | | '''PASS''' - 2012-10-24 | ||
| ''' | | '''FAIL''' - 2012-10-24 | ||
| ''' | | '''N/A''' - 2012-10-24 | ||
|- | |- | ||
| Adobe Flash Player 11.1. | | Adobe Flash Player 11.1.102.63 | ||
| ''' | | '''PASS''' - 2012-10-24 | ||
| ''' | | '''FAIL''' - 2012-10-24 | ||
| ''' | | '''N/A''' - 2012-10-24 | ||
|- | |- | ||
| Adobe Flash Player 10.3.183. | | Adobe Flash Player 10.3.183.18 | ||
| ''' | | '''PASS''' - 2012-10-24 | ||
| ''' | | '''FAIL''' - 2012-10-24 | ||
| ''' | | '''N/A''' - 2012-10-24 | ||
|- | |- | ||
| Adobe Flash Player 10.3.181. | | Adobe Flash Player 10.3.181.34 | ||
| ''' | | '''PASS''' - 2012-10-24 | ||
| ''' | | '''FAIL''' - 2012-10-24 | ||
| ''' | | '''N/A''' - 2012-10-244 | ||
|- | |||
| Adobe Flash Player 10.2.159.1 | |||
| '''PASS''' - 2012-10-24 | |||
| '''FAIL''' - 2012-10-24 | |||
| '''N/A''' - 2012-10-24 | |||
|- | |||
| Adobe Flash Player 10.1.85.3 | |||
| '''PASS''' - 2012-10-24 | |||
| '''FAIL''' - 2012-10-24 | |||
| '''N/A''' - 2012-10-24 | |||
|- | |- | ||
| class="header" colspan="4" | Not Blocked - The following plugins should not be blocked | | class="header" colspan="4" | Not Blocked - The following plugins should not be blocked | ||
|- | |- | ||
| Adobe Flash Player 11.4.402.287 | | Adobe Flash Player 11.4.402.287 | ||
| ''' | | '''FAIL''' - 2012-10-24 | ||
| ''' | | '''FAIL''' - 2012-10-24 | ||
| n/a | | n/a | ||
|- | |- | ||
| Line 436: | Line 446: | ||
| n/a | | n/a | ||
| n/a | | n/a | ||
| | | n/a | ||
|- | |- | ||
| Adobe Flash Player 10.3.183.19 | | Adobe Flash Player 10.3.183.19 | ||
| ''' | | '''FAIL''' - 2012-10-24 | ||
| ''' | | '''FAIL''' - 2012-10-24 | ||
| n/a | | n/a | ||
|} | |} | ||