Confirmed users
586
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 99: | Line 99: | ||
|- | |- | ||
| Samsung Nexus S || 4.1.1 (Jelly Bean) || Aaron || Toronto | | Samsung Nexus S || 4.1.1 (Jelly Bean) || Aaron || Toronto | ||
|- | |||
| LG Optimus Q l55c || || dria || Toronto | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||