Account confirmers, canmove, Confirmed users
2,357
edits
No edit summary |
|||
| Line 183: | Line 183: | ||
|L10n assets | |L10n assets | ||
|ReMo members | |ReMo members | ||
|Needs | |||
|- | |||
|[http://mozilla-mexico.org/firefox-en-chol/ LangPack] | |||
|[https://wiki.mozilla.org/L10n:Teams:ctu-MX ctu-MX] | |||
|[http://mozilla-mexico.org/firefox-en-chol/ Chol] | |||
|Active | |||
|LATAM | |||
|No, LangPacks | |||
|[http://mozilla.locamotion.org/ Pootle] | |||
|MozillaTranslator | |||
|[https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHBsVDZTaS1QWEJCcC1FLVpia085NXc6MQ Yes] | |||
|L10n assets | |||
|Julio Gomez | |||
|Needs | |Needs | ||