L10n:Teams:tr: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
No edit summary
Line 33: Line 33:
| ademalp[AT]gmail[DOT]com
| ademalp[AT]gmail[DOT]com
| Localization
| Localization
| NO
|-
| Temmuz Onur Deniz Güzel
| todguzel[AT]gmail[DOT]com
| Localizer-in-training
| NO
| NO
|}
|}
1

edit

Navigation menu