385
edits
No edit summary |
|||
| Line 17: | Line 17: | ||
| style="background:#EFEFEF; width:30%" | '''Project Assignments''' | | style="background:#EFEFEF; width:30%" | '''Project Assignments''' | ||
|- | |- | ||
| | |Chad Weiner | ||
| | |cweiner@mozilla.com | ||
| | |San Francisco, CA | ||
| | |Director, Product Marketing, Firefox Desktop, Android, Marketplace | ||
|- | |||
|Laura Forrest | |||
|lforrest@mozilla.com | |||
|San Francisco, CA | |||
|Firefox Desktop | |||
|- | |||
|Sam Mott | |||
|smott@mozilla.com | |||
|San Francisco, CA | |||
|Firefox for Android | |||
|- | |- | ||
|Dan Horner | |Dan Horner | ||
|dhorner | |dhorner@mozilla.com | ||
|London, UK | |London, UK | ||
| | |Marketplace | ||
|- | |- | ||
| | |Diana Livits | ||
| | |dlivits@mozilla.com | ||
| | |Toronto, Canada | ||
| | |Apps | ||
|- | |- | ||
| | |John Bernard | ||
| | |jbernard@mozilla.com | ||
| | |Edinburgh, UK | ||
| | |Firefox OS | ||
|- | |- | ||
| | |Grace Jimenez | ||
| | |grace@mozilla.com | ||
| | |Mountain View, CA | ||
|Firefox | |Firefox OS | ||
|} | |} | ||
edits