Confirmed users
251
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 121: | Line 121: | ||
|- | |- | ||
| Samsung Galaxy Fit GT-S5670L || 2.3.4 (Gingerbread) || ibarlow || Toronto | | Samsung Galaxy Fit GT-S5670L || 2.3.4 (Gingerbread) || ibarlow || Toronto | ||
|- | |||
| Samsung Galaxy Nexus || 4.2.1 (Jelly Bean) || lucasr || London | |||
|- | |||
| Samsung Galaxy || 2.3.4 (Gingerbread) || lucasr || London | |||
|- | |||
| Galaxy Tab 10.1 || 4.0.3 (ICS) || lucasr || London | |||
|- | |||
| Nexus 7 || 4.2.1 (Jelly Bean) || lucasr || London | |||
|- | |||
| Motorola Pro Plus || 2.32 (Gingerbread) || lucasr || London | |||
|- | |||
| Nexus S || 4.2.1 (Jelly Bean) || lucasr || London | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||