Account confirmers, canmove, Confirmed users
2,357
edits
| Line 17: | Line 17: | ||
| style="font-weight: bold; background: #DDD; width:10%" | ReMo members | | style="font-weight: bold; background: #DDD; width:10%" | ReMo members | ||
| style="font-weight: bold; background: #DDD; width:10%" | Needs | | style="font-weight: bold; background: #DDD; width:10%" | Needs | ||
|- | |||
|Rank | |||
|[https://wiki.mozilla.org/L10n:Teams:ach ach] | |||
|[https://l10n.mozilla.org/teams/ach Acholi] | |||
|Health | |||
|Africa | |||
|Repo Access | |||
|Online tools | |||
|Offline tools | |||
|Onboarding plan | |||
|L10n assets | |||
|ReMo members | |||
|Needs | |||
|- | |||
|Rank | |||
|[https://wiki.mozilla.org/L10n:Teams:am am] | |||
|[https://l10n.mozilla.org/teams/am Amheric] | |||
|Health | |||
|Africa | |||
|Repo Access | |||
|Online tools | |||
|Offline tools | |||
|Onboarding plan | |||
|L10n assets | |||
|ReMo members | |||
|Needs | |||
|- | |||
|Rank | |||
|[https://wiki.mozilla.org/L10n:Teams:an an] | |||
|[https://l10n.mozilla.org/teams/an Aragonese] | |||
|Health | |||
|Europe | |||
|Repo Access | |||
|Online tools | |||
|Offline tools | |||
|Onboarding plan | |||
|L10n assets | |||
|ReMo members | |||
|Needs | |||
|- | |||
|Rank | |||
|[https://wiki.mozilla.org/L10n:Teams:aym aym] | |||
|[https://l10n.mozilla.org/teams/aym Aymara] | |||
|Health | |||
|LATAM | |||
|Repo Access | |||
|Online tools | |||
|Offline tools | |||
|Onboarding plan | |||
|L10n assets | |||
|ReMo members | |||
|Needs | |||
|- | |||
|Rank | |||
|[https://wiki.mozilla.org/L10n:Teams:az az] | |||
|[https://l10n.mozilla.org/teams/az Azerbaijani] | |||
|Health | |||
|Middle East | |||
|Repo Access | |||
|Online tools | |||
|Offline tools | |||
|Onboarding plan | |||
|L10n assets | |||
|ReMo members | |||
|Needs | |||
|- | |- | ||
|51 | |51 | ||