Account confirmers, canmove, Confirmed users
2,357
edits
| Line 23: | Line 23: | ||
|Health | |Health | ||
|Africa | |Africa | ||
|Repo Access | |||
|Online tools | |||
|Offline tools | |||
|Onboarding plan | |||
|L10n assets | |||
|ReMo members | |||
|Needs | |||
|- | |||
|Rank | |||
|[https://wiki.mozilla.org/L10n:Teams:bo bo] | |||
|[https://l10n.mozilla.org/teams/bo Tibetan] | |||
|Health | |||
|Asia | |||
|Repo Access | |||
|Online tools | |||
|Offline tools | |||
|Onboarding plan | |||
|L10n assets | |||
|ReMo members | |||
|Needs | |||
|- | |||
|Rank | |||
|[https://wiki.mozilla.org/L10n:Teams:bpy bpy] | |||
|[https://l10n.mozilla.org/teams/bpy Bishnupriya Manipuri] | |||
|Health | |||
|Asia | |||
|Repo Access | |||
|Online tools | |||
|Offline tools | |||
|Onboarding plan | |||
|L10n assets | |||
|ReMo members | |||
|Needs | |||
|- | |||
|Rank | |||
|[https://wiki.mozilla.org/L10n:Teams:bg-IV bg-IV] | |||
|[https://l10n.mozilla.org/teams/bg-IV Bulgarian Ivanchevski] | |||
|Health | |||
|Europe | |||
|Repo Access | |||
|Online tools | |||
|Offline tools | |||
|Onboarding plan | |||
|L10n assets | |||
|ReMo members | |||
|Needs | |||
|- | |||
|Rank | |||
|[https://wiki.mozilla.org/L10n:Teams:brx brx] | |||
|[https://l10n.mozilla.org/teams/brx Bodo] | |||
|Health | |||
|Asia | |||
|Repo Access | |||
|Online tools | |||
|Offline tools | |||
|Onboarding plan | |||
|L10n assets | |||
|ReMo members | |||
|Needs | |||
|- | |||
|Rank | |||
|[https://wiki.mozilla.org/L10n:Teams:bal bal] | |||
|[https://l10n.mozilla.org/teams/bal Balochi] | |||
|Health | |||
|Mid-East | |||
|Repo Access | |||
|Online tools | |||
|Offline tools | |||
|Onboarding plan | |||
|L10n assets | |||
|ReMo members | |||
|Needs | |||
|- | |||
|Rank | |||
|[https://wiki.mozilla.org/L10n:Teams:bcl bcl] | |||
|[https://l10n.mozilla.org/teams/bcl Bikol] | |||
|Health | |||
|Asia | |||
|Repo Access | |Repo Access | ||
|Online tools | |Online tools | ||