SeaMonkey/QA Areas: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 22: Line 22:
|-
|-
| Charles Fenwick [mailto:clf03f@fsu.edu '' '']
| Charles Fenwick [mailto:clf03f@fsu.edu '' '']
| no specialty
| no speciality
| WinXP, Linux
| WinXP, Linux
|-
| Stefan Hermes [mailto:stefan_h@hem.utfors.se '' '']
|
| Mac OS X
|-
|-
| Justin Wood (Callek)[mailto:116057@bacon.qcc.mass.edu '' '']
| Justin Wood (Callek)[mailto:116057@bacon.qcc.mass.edu '' '']
49

edits

Navigation menu