49
edits
| Line 22: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
| Charles Fenwick [mailto:clf03f@fsu.edu '' ''] | | Charles Fenwick [mailto:clf03f@fsu.edu '' ''] | ||
| no | | no speciality | ||
| WinXP, Linux | | WinXP, Linux | ||
|- | |||
| Stefan Hermes [mailto:stefan_h@hem.utfors.se '' ''] | |||
| | |||
| Mac OS X | |||
|- | |- | ||
| Justin Wood (Callek)[mailto:116057@bacon.qcc.mass.edu '' ''] | | Justin Wood (Callek)[mailto:116057@bacon.qcc.mass.edu '' ''] | ||
edits