1
edit
Alidemirtas (talk | contribs) |
|||
| Line 32: | Line 32: | ||
| Adem Alp Yıldız | | Adem Alp Yıldız | ||
| ademalp[AT]gmail[DOT]com | | ademalp[AT]gmail[DOT]com | ||
| Localization | |||
| NO | |||
|- | |||
| Ali Demirtaş | |||
| alidemirtas[AT]gmail[DOT]com | |||
| Localization | | Localization | ||
| NO | | NO | ||
edit