65
edits
No edit summary |
|||
| Line 214: | Line 214: | ||
| NO | | NO | ||
|style="font-size:x-small; color:gray" | vladimir AT mozilla.com | |style="font-size:x-small; color:gray" | vladimir AT mozilla.com | ||
|- style="background-color:white;" | |||
|19 | |||
| Peter Van der Beken | |||
| Mozilla Europe | |||
| --- | |||
| --- | |||
| YES | |||
| YES | |||
| NO | |||
| NO | |||
|style="font-size:x-small; color:gray" | peterv AT propagandism.org | |||
|-} | |-} | ||
edits