287
edits
m (fix link) |
(Add Bug 383462) |
||
| Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
| [https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=382705 382705] || "Status" label in "New Task" window is misaligned || || | | [https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=382705 382705] || "Status" label in "New Task" window is misaligned || || | ||
|- | |||
| [https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=383462 383462] || VTODO with RRULE but no DTSTART causes exception, missing entries || || | |||
|} | |} | ||
edits