595
edits
| Line 128: | Line 128: | ||
|- align="left" | |- align="left" | ||
| bgcolor="#cccccc" | '''Colums Name''' || bgcolor="#cccccc" | '''Displayed by Default''' || bgcolor="#cccccc" | '''Header: Icon/Text'''|| bgcolor="#cccccc" | '''Row | | bgcolor="#cccccc" | '''Colums Name''' || bgcolor="#cccccc" | '''Displayed by Default''' || bgcolor="#cccccc" | '''Header: Icon/Text'''|| bgcolor="#cccccc" | '''Row: Icon/Text''' | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| Line 141: | Line 141: | ||
| Due Date || No || Text, -> "Due Date" || Date | | Due Date || No || Text, -> "Due Date" || Date | ||
|- | |- | ||
| | | Complete || No || Text, -> "Complete" || Progressbar (0% ,25% ,50%,75%,100%) | ||
|- | |||
| Category || No || Text, -> "Category" || Text | |||
|- | |||
| Status || No || Text, -> "Status" || Text | |||
|- | |||
| Calendar || No || Text, -> "Calendar" || Icon & Text | |||
|} | |} | ||
edits