Confirmed users
133
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
! Talk | ! Talk | ||
! Video / Slides | ! Video / Slides | ||
|- | |||
|2013 April 24 | |||
|[http://blog.denimgroup.com/denim_group/2013/04/webinar-running-a-web-security-testing-program-with-owasp-zap-and-threadfix.html OWASP ZAP + ThreadFix webinar] | |||
|Online | |||
|[[User:Psiinon|Simon Bennetts]] | |||
|Running a web security testing program with OWASP ZAP and Threadfix | |||
| | |||
|- | |- | ||
|2013 Feb 22 | |2013 Feb 22 | ||