Confirmed users
255
edits
| Line 60: | Line 60: | ||
{| border="1" class="wikitable" | {| border="1" class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! | ! Name | ||
! | ! Email | ||
! | ! Role | ||
|- | |- | ||
| Tony Martinez | |||
| sergei32@yahoo.com | |||
| TBD | |||
|- | |- | ||
| Orlando Pasion | |||
| orleepasion@gmail.com | |||
| TBD | |||
|- | |- | ||
| Omar Matthew Reyes | |||
| omar_matthew@yahoo.com.ph | |||
| TBD | |||
|- | |- | ||
| Noel Anonas | |||
| nanonas@yahoo.com | |||
| TBD | |||
|- | |||
| Name | |||
| Email | |||
| Project assignment | |||
|- | |- | ||
| Name | |||
| Email | |||
| Project assignment | |||
|- | |- | ||
| Name | |||
| Email | |||
| Project assignment | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||