Confirmed users
255
edits
| Line 34: | Line 34: | ||
| bhearsum@gmail.com | | bhearsum@gmail.com | ||
| Localizer / Technical Adviser | | Localizer / Technical Adviser | ||
| NO | |||
| NO | |||
|- | |||
| Eusebio Barrun, Jr. | |||
| ebarrun@gmail.com | |||
| Localizer / Community Manager | |||
| NO | |||
| NO | |||
|- | |||
| Joell Lapitan | |||
| jlapitan@gmail.com | |||
| Localizer | |||
| NO | |||
| NO | |||
|- | |||
| Kemuel Joseph Domanog | |||
| kjdomanog@gmail.com | |||
| Localizer | |||
| NO | | NO | ||
| NO | | NO | ||