WeeklyUpdates/2013-05-06: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 173: Line 173:
| ''Inman, SC''
| ''Inman, SC''
| ''Firefox OS Technical Evangelist''
| ''Firefox OS Technical Evangelist''
|-
| Marcos Cáceres
| Andrew Overholt
| San Francisco
| Lisbon, Portugal
| Platform API Designer/Engineer
|-
|-
|}
|}
canmove, Confirmed users
901

edits

Navigation menu