canmove, Confirmed users
901
edits
| Line 173: | Line 173: | ||
| ''Inman, SC'' | | ''Inman, SC'' | ||
| ''Firefox OS Technical Evangelist'' | | ''Firefox OS Technical Evangelist'' | ||
|- | |||
| Marcos Cáceres | |||
| Andrew Overholt | |||
| San Francisco | |||
| Lisbon, Portugal | |||
| Platform API Designer/Engineer | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||