canmove, Confirmed users
2,398
edits
mNo edit summary |
|||
| Line 133: | Line 133: | ||
| Motorola XT-531 (XT Fire) || 2.3.5 (Gingerbread) || Aaron || Toronto | | Motorola XT-531 (XT Fire) || 2.3.5 (Gingerbread) || Aaron || Toronto | ||
|- | |- | ||
| Motorola XT-890 (Razr I) || 4.1 (Jellybean) || Aaron || Toronto | |||
|- | |||
| Motorola XT-910 (Razr) || 4.0 (Ice Cream Sandwich) || Aaron || Toronto | |||
|- | |||
| Alcatel One Touch 4030X || X || Aaron || Toronto | | Alcatel One Touch 4030X || X || Aaron || Toronto | ||
|- | |- | ||